SosyalSosyal Medya

Sinan Akçıl Çıktığı Programda İmam Nikahlı 4 Eşini Boşadı!

Şarkıcı Sinan Akçıl, Danla Bilic'in YouTube programına katıldı. Programda imam nikahlı olduğu 4 karısını da boşadı. Programda yaşananlar izleyenleri hayrete düşürdü.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in Youtube programına katılan şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, programda sorulan soru üzerine tam dört kişiyle evli olduğunu söyledi. Sinan Akçıl programda eşlerinden boşandı.

Danla Bilic, Youtube programına katılan Sinan Akçıl’a “Sen çok inançlıymışsın, öyle bir duyum aldım. Peki, bu İmam nikahı bağımlılığı neden?” sorusunu soran Danla Bilic’e Akçıl, “Evet. Severim. Severiz kardeşim öyle işleri” şeklinde cevap verdi.

Bunun üzerine Danla Bilic, “Ne diyorsun mesela, ‘Gel imam nikahı kıyalım’ mı?” diye sordu. Sinan Akçıl, “Evet! Ne diyebilirim başka? Sen benim için artık başka bir mertebedesin derim, dedim de. 4 tane eşim var imam nikahlı. Boş ol diyemedim, konuşmuyorlar hiçbiri benimle.” dedi.

Danla Bilic’in “Hadi boşayalım sizi programda” demesi üzerine Akçıl, eşlerini boşadı.

“Birincisi için; boş ol boş ol boş ol. Kusura bakma tabii ki. İkincisi için; boş ol boş ol boş ol. Üç; boş ol boş ol boş ol. Dört; boş ol boş ol boş ol. Böyle olur mu, dinimize uygun mu bilemiyorum tabii” ifadelerini kullandı.

Birçok kişi yaşanan durumun kurgu olduğuna dair yorum yaparken, programı izleyen büyük bir kesim hayretler içerisinde kaldı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.