Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Sinan Akçıl Depremzedeler İçin Şarkı Yaptı! Geliri Öğrencilere Burs Olacak

Sinan Akçıl, geçen hafta deprem bölgesine gitmiş Hatay ve Osmaniye'de depremzedeler ve gönüllülerle bir araya gelmişti. Sanatçı, yaşadıkları ve gördükleri sonrası Elini Uzat isimli bir şarkı yaptı.

Sinan Akçıl, geçen hafta deprem bölgesine gitmiş Hatay ve Osmaniye’de depremzedeler ve gönüllülerle bir araya gelmişti. Sanatçı, yaşadıkları ve gördükleri sonrası Elini Uzat isimli bir şarkı yaptı.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz hafta deprem bölgesine gitmiş ve depremzedeler ile bir araya gelmişti. Akçıl, Hatay ve Osmaniye’den döndükten sonra geliri depremzedelere aktarılacak Elini Uzat isimli bir şarkı yaptı.

Sinan Akçıl ve Milad’ın düet yaptığı şarkı her dinlendiğinde 1 lira gelir, depremzedelere aktarılacak. Ünlü şarkıcı, “Amacımız 20 depremzede çocuğumuza üniversite bitene kadar eğitim desteği vermek. Bu şarkı 10 milyon kez dinlenirse 10 milyon gelir bekliyoruz. Şarkının klibini ise orada kendi kameramla çektiğim görüntülerden yaptık” dedi.

dinlemek için tıklayabilirsiniz
Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.