Sinan Akçıl Dini Nikah Haberlerine Sert Çıktı: Çok Şükür Laik Bir Ülkede Yaşıyoruz! -
GündemSosyal

Sinan Akçıl Dini Nikah Haberlerine Sert Çıktı: Çok Şükür Laik Bir Ülkede Yaşıyoruz!

Sinan Akçıl, hakkında çıkan dini nikah haberleri üzerine açıklama yaptı. Önceki gün katıldığı Danla Bilic'in programında dört kişiyle imam nikahı kıydığını söyleyen Sinan Akçıl, programda eşlerinden boşanmıştı.

Sinan Akçıl, hakkında çıkan dini nikah haberleri üzerine açıklama yaptı. Önceki gün katıldığı Danla Bilic’in programında dört kişiyle imam nikahı kıydığını söyleyen Sinan Akçıl, programda eşlerinden boşanmıştı.

Medyada geniş yankı bulan konuyla ilgili Sinan Akçıl’dan açıklama geldi. Ünlü müzisyen, ”İşin esprisi ile söylediğim laflar da niyetini aşmasın hiç kimsenin kalbini kırmak istemem, biz çok şükür ki laik bir ülkede yaşıyoruz ve inancım gereği birisi resmi nikahlı eski eşim olmak üzere ‘tüm hayatım boyunca’ toplam 4 kişiyle bunu yaptık, bundan da gocunmuyorum. Herkesin inancı ve değer verdiği kişiyle yaşamayı tercih ettiği yol kendine aitti” dedi.

Ne olmuştu?

Danla Bilic, Youtube programına katılan Sinan Akçıl’a “Sen çok inançlıymışsın, öyle bir duyum aldım. Peki, bu İmam nikahı bağımlılığı neden?” sorusunu soran Danla Bilic’e Akçıl, “Evet. Severim. Severiz kardeşim öyle işleri” şeklinde cevap verdi.

Bunun üzerine Danla Bilic, “Ne diyorsun mesela, ‘Gel imam nikahı kıyalım’ mı?” diye sordu. Sinan Akçıl, “Evet! Ne diyebilirim başka? Sen benim için artık başka bir mertebedesin derim, dedim de. 4 tane eşim var imam nikahlı. Boş ol diyemedim, konuşmuyorlar hiçbiri benimle.” dedi.

Danla Bilic’in “Hadi boşayalım sizi programda” demesi üzerine Akçıl, eşlerini boşadı.

“Birincisi için; boş ol boş ol boş ol. Kusura bakma tabii ki. İkincisi için; boş ol boş ol boş ol. Üç; boş ol boş ol boş ol. Dört; boş ol boş ol boş ol. Böyle olur mu, dinimize uygun mu bilemiyorum tabii” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)