Sinan Akçıl & İlyas Yalçıntaş - Hiç Unutma Video Klibi Yayında -
Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Sinan Akçıl & İlyas Yalçıntaş – Hiç Unutma Video Klibi Yayında

Sinan Akçıl’ın’ Piyanist 3’ albümünün ikinci ayak sesi "Hiç Unutma" oldu. Sinan Akçıl ve İlyas Yalçıntaş'ın ortak çalışması "Hiç Unutma" video klibi ile birlikte yayında.

Sinan Akçıl’ın’ Piyanist 3’ albümünün ikinci ayak sesi “Hiç Unutma” oldu. Sinan Akçıl ve İlyas Yalçıntaş’ın ortak çalışması “Hiç Unutma” video klibi ile birlikte yayında. ‘Piyanist 3’ albümünün tamamını 17 Nisan’da yayınlayacak olan ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Hakan Altun ve Bengü ile olan ‘Bu Aşk Yerde Kalmaz ‘ isimli milyonlarca dinlenen düetinden sonra albümden yeni bir düet daha yayınladı.

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl ve İlyas Yalçıntaş düeti olan  ‘Hiç Unutma’ isimli şarkının söz ve müziği Akçıl’a, düzenlemesi ise İran asıllı Mili B olarak tanınan Milad Beheşti ‘ye ait. Klibin yönetmenliğini ünlü yönetmen Murad Küçük yaptı. Klipte işitme ve konuşma engelli bir kadını canlandıran bir oyuncu ve sevgilisinin aşkı konu olurken , klipte Akçıl ve Yalçıntaş’ın sahneleri de yer alıyor. Go Müzik ve Dmc ortak yapımı olan şarkı ve klip tüm dijital platformlarda sevenleri ile buluştu.

Video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)