Sinan Akçıl Konserinin İptal Olduğunu Duyurdu -
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl Konserinin İptal Olduğunu Duyurdu

Sinan Akçıl, bugün gerçekleşecek olan Sivas'taki konserinin elinde olmayan sebeplerden dolayı gerçekleşemeyeceğini duyurdu.

Son zamanalrda hem yeni keşfettiği genç isimler hem de kariyeriyle ilgili yaptığı çalışmalarla gündemde olan Sinan Akçıl, yoğun konser maratonuna devam ediyor. Ancak ünlü şarkıcıdan Sivas’taki hayranlarını üzecek haber geldi.

“ELİMDE OLMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI İPTAL”

Sinan Akçıl Sivas Belediye & Üniversite konserinin iptal olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Akçıl, “Maalesef elimde olmayan sebeplerden dolayı bugünkü Sivas Belediye & Üniversite konserimizin iptal olduğunu açıklamak zorundayım,” dedi.

“BELEDİYENİN YAKIN ZAMANDA TELAFİ EDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Konserle ilgili çok fazla mesaj aldıklarını dile getiren Akçıl, “İnanılmaz fazla mesaj alıyoruz ama bugün gelemiyoruz Sivas’a. Sivas Belediyesi’nin bunu çok yakın zamanda telafi edeceğini düşünüyorum. Yakında görüşürüz güzel insanlar” dedi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)