Müzikonair Sinan Akçıl: Piyasadaki En Pahalı Şarkı Yazarıyım! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl: Piyasadaki En Pahalı Şarkı Yazarıyım!

Sinan Akçıl, İnci Sözlük YouTube kanalında soruları yanıtladı. Ünlü müzisyen, ''Piyasadaki en pahalı besteci benim'' sözleriyle dikkat çekti.

Sinan Akçıl, İnci Sözlük YouTube kanalında soruları yanıtladı. Ünlü müzisyen, ”Piyasada şarkı satışlarında en pahalı benim” sözleriyle dikkat çekti.

Sinan Akçıl, kendisine yöneltilen ilgili soruya, ”Ben en pahalısıyım diyebilirim şarkı satışlarında. Ben şarkı satmayı ve besteciği bir geçim kaynağı olarak görmüyorum. Bir kalp paylaşımı olarak görüyorum. Sevdiğim dostlarıma jestlerim de olmuştur. Bunun miktarını söylemek de ayıp olur” dedi.

‘Fenerbahçe’ye Şarkı Yapabilirim’

‘Fenerbahçe’ye Cumhuriyet’in 100.yılında şampiyon olursa şarkı yazar mı?’ sorusuna ”Geçen gün bir davette değerli başkan Ali Koç, ‘100.yıl için bir şarkı yazsana’ dedi. Aklıma yattı, takım iyi gidiyor. Motivasyonum çok yüksek takıma karşı. Olabilir, düşünüyorum” cevabını verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)