Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Sinan Akçıl & Tekir – Güller Utansın Video Klibi Yayında

Sinan Akçıl & Tekir'in, Go Müzik ve Dmc etiketiyle yayınlanan ''Güller Utansın'' isimli şarkısı, video klibi ile birlikte tüm dijital platformlarda yayında.

Sinan Akçıl & Tekir’in, Go Müzik ve Dmc etiketiyle yayınlanan ”Güller Utansın” isimli şarkısı, video klibi ile birlikte tüm dijital platformlarda yayında.

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl Piyanist 3 albümündeki birbirinden güzel şarkılarını hız kesmeden kliplendirmeye devam ediyor.

Hakan Altun ve Bengü ile “Bu Aşk Yerde Kalmaz” isimli düeti kliplendirdikten sonra, yine duygusal bir düet olan İlyas Yalçıntaş ile “Hiç Unutma”yı kliplendiren Akçıl, son olarak İrem Derici ve Mustafa Ceceli ile “Efkar Gecesi” şarkısını kliplendirmişti. Kliplendirilen bütün şarkıları milyonlarca izlenen Akçıl, Tekir ile olan düeti Güller Utansın şarkısının klibi olmadığı halde albüm yayınlandığı günden itibaren kayda değer bir dinlenmeye ulaştı.

Piyanist 3 albümünde yeni jenerasyondan birçok isimle birbirinden güzel şarkılara imza atan Akçıl’ın ”Güller Utansın” klibinin yönetmenliğini, Bekir Şenlik yaptı. Söz ve Müziği Tekir imzalı şarkının aranjörlüğünü ise ünlü sanatçı Akçıl ve İran asıllı müzisyen Milad Beheşti (Mili B ) yaptı.

Video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.