Sinan Akçıl: ''Togg Almak İçin Arabalarımı Sattım'' -
GündemSosyal

Sinan Akçıl: ”Togg Almak İçin Arabalarımı Sattım”

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Ensonhaber'den İlker Koç'a konuştu. Akçıl, Türkiye'nin yerli ve milli elektrikli otomobili olan Togg alabilmek için 2 arabasını da sattığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Ensonhaber’den İlker Koç’a konuştu. Akçıl, Türkiye’nin yerli ve milli elektrikli otomobili olan Togg alabilmek için 2 arabasını da sattığını açıkladı.

Yerli otomobil Togg için ön sipariş oluşturan ve çekilişte Togg sahibi olmaya hak kazanan 20 bin kişiye araç teslimatları başladı. Togg T10X’lerden ilk teslimat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapıldı.

Ensonhaber’e konuşan şarkıcı Sinan Akçıl da Togg araç satın almak istediğini söyledi.

Akçıl şöyle konuştu:

“Çok istiyorum Togg. Başvurduk ama çıkmadı, sonraki sıradayız. Yakın zamanda inşallah iki aracımı da sattım, Togg almak ve tek araba kullanmak istiyorum. Sadece konserlere gidip geldiğimiz bir minibüsümüz var. Togg gelince o da gidecek. Ben 3 araçtan vazgeçip, yerli ve milli Togg’u kullanmayı tercih ettim. Bugün ilk teslimatı yapıldı. 2023 sonu veya 2024’te inşallah insanlar beni her yerde Togg ile görecekler. Gurur duyduğum çok başarılı bulduğum bir proje. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı tebrik ederim.”

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)