Müzikonair Sinan Akçıl: Yaşıtlarımla Arkadaşlık Kuramıyorum | Müzikonair
GündemSosyal

Sinan Akçıl: Yaşıtlarımla Arkadaşlık Kuramıyorum

Armağan Çağlayan'ın sorularına cevap veren Sinan Akçıl, samimi itiraflarda bulundu: Yaşıtlarımla arkadaşlık kuramıyorum...

Armağan Çağlayan’ın moderatörlüğünü üstlendiğini ”Normalleştiremediklerimizden misiniz” serisinin bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Sinan Akçıl oldu. Çağlayan’ın sorularına cevap veren Sinan Akçıl, samimi itiraflarda bulundu.

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen Sinan Akçıl’ın aşk ve evlilik hakkında yaptığı açıklamalar geçtiğimiz günlerde çok konuşulmuştu. Bu hafta da Armağan Çağlayan’ın sorularını yanıtlayan Akçıl, samimi itiraflarda bulundu.

”Birini denemek çok saçma, başıma böyle bir şey geldi ve ilişkimi hemen bitirdim”

Birini denemek için başka hesaptan ona ulaşmak sizce doğru olur mu ? sorusunu yanıtlayan Akçıl, ”Böyle bir şey başıma geldi ve ilişkimi hemen bitirdim, karşıdaki insanı bu şekilde denemek çok gereksiz” ifadelerinde bulundu.

Kendinizden 15-20 yaş küçük biri ile arkadaşlık ya da ilişki kurabilir misiniz? sorusuna da ”Zaten yaşıtlarım ile arkadaşlık kuramıyorum, ya çok büyük ya çok küçük oluyor. 15-20 yaş küçük biriyle de eğitimli ve olgun olduktan sonra ilişki ve arkadaşlık kurulabilir” şeklinde konuştu.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)