Müzikonair Sinan Akçıl’dan Ferhat Göçer’e Şok Sözler: Uyuz Oluyorum O Doktora | Müzikonair
GündemSosyal

Sinan Akçıl’dan Ferhat Göçer’e Şok Sözler: Uyuz Oluyorum O Doktora

Sinan Akçıl, Özlem Esra Ada'nın sunuculuğunu yaptığı 'Pembe Masa' programına konuk oldu. Akçıl, programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sinan Akçıl, Özlem Esra Ada’nın sunuculuğunu yaptığı ‘Pembe Masa’ programına konuk oldu. Akçıl, programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı, “Asla şarkı vermem dediğin birisi var mı?” sorusuna “Ferhat Göçer, uyuz oluyorum o doktora” diyerek şok edici bir cevap verdi. Akçıl, neden Göçer’e asla şarkı vermeyeceğini de şu sözlerle anlattı: “Ferhat’ı Ferhat yapan şarkıların üçte biri bana ait. Ama o çıkıp ekranda bana medya maymunu dedi”

“Ben de o zaman ‘medya maymunuysam bir daha şarkılarımı söyleme dedim” diyen Akçıl, sözlerine şu cümlelerle devam etti: “Eğer söylersen de Mehmetçik Vakfı’na bağış yap. Beş konserde takibini yaptım, yatırdı. Ama devamında yatırdı mı bilmiyorum, inşallah yatırıyordur”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)