MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl’dan Hadise İtirafı: Ablası Beni İstemiyordu, Sonunda Pes Ettim

Sinan Akçıl, "Söylemezsem Olmaz" programında ünlü kadınlarla yaşadığı ilişkiler hakkında samimi açıklamalarda bulundu

Sinan Akçıl, “Söylemezsem Olmaz” programında ünlü kadınlarla yaşadığı ilişkiler hakkında samimi açıklamalarda bulundu. İki kez evlendiği Burcu Kıratlı’nın aşırı kıskanç olduğunu, Hadise’nin ailesi tarafından istenmediğini, Hande Yener’in enerjisine kapıldığını belirten Akçıl, Müjde Uzman’la beraberliğini de “Toksik bir ilişki” olarak nitelendirdi.

Sinan Akçıl, iki kez evlenip boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı için “Aşırı kıskançtı. Aşırının ötesinde” ifadesini kullandı.

Hadise ile olan ilişkisi hakkında konuşan Akçıl, “Bayağı ciddi bir aşk yaşadık biz. Başladığımızda o 23 yaşındaydı, ben 26. İlk Altın Kelebek ödülümü almıştım. Santorini’ye gitmiştik tatile, el ele koşup havuza atlamıştık mutluluktan. Böyle güzel şeyler yaşadık onunla” dedi.

İlişkileri sırasında Hadise’nin ailesiyle yaşadığı sıkıntıları da anlatan Akçıl, “Ablası istemiyordu beni. Eurovision’da bir yeşil alan vardı, Hülya (Açıkgöz) beni oraya aldırmadı. Ben de sinirlendim, çıktım gittim bir restoranda izledim yarışmayı. Şarkının söz-müziği benim! Ağlayarak çıktı kız o zamanlar. El ele tutuşuyoruz, arkadan ‘El ele tutuşmak yok’ diye bağırıyor. Sonunda pes ettim. Bir aileye karşı mücadele edemezsin.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu