MüzikMüzik HaberVitrin

Sinan Akçıl’dan Tartışma Yaratacak Altın Kelebek Çıkışı!

Sinan Akçıl, Altın Kelebek Ödülleri'nden çekilen ünlü isimlere yönelik tartışma yaratacak bir çıkış yaptı. Tan Taşçı'nın Altın Kelebek Ödülleri'nden çekilme kararının ardından Sinan Akçıl'dan gelen paylaşım dikkatlerden kaçmadı.

Şarkıcı Sinan Akçıl, Altın Kelebek Ödülleri’nden çekilen şarkıcı ve oyunculara yönelik tartışma yaratacak bir açıklama yaptı. Sinan Akçıl, “Bu Altın Kelebek Ödül Töreni’nden, ödülü alamayacağını bilenler çekiliyor nedense” dedi.

Bu yıl 48’incisi düzenlenen Altın Kelebek ödüllerine aday gösterilen Vahide Perçin, Armağan Çağlayan, Işıl Yücesoy, Aslı Şafak, Şanışer, Işın Karaca, Yeşim Salkım, Özlem Türkad gibi isimler adaylıktan çekildiğini daha önce duyurmuştu.

Dün ise şarkıcı Tan, Altın Kelebek’ten çekildiğini duyurdu. Bunun üzerine Sinan Akçıl, sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcının hedefinde hangi isim veya isimler olduğu merak konusu oldu.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.