GündemSosyal

Sinan Çalışkanoğlu Yıldız Tilbe’yi Hedef Aldı: Şöhreti Değil, Kendini Kontrol Edemiyor

Hayvansever yönüyle bilinen ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, Yıldız Tilbe'nin 'Sokak köpeklerini gebertin' çıkışı üzerine dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Bahçesinde 25, evinde ise 8 kedi ve bir köpek bakan Sinan Çalışkanoğlu Yıldız Tilbe’nin ‘sokak köpeklerini gebertin’ açıklamasıyla ilgili ‘Yıldız hanım ya kötü niyetli ya da akıl hastası’ dedi.

Hayvanseverliğiyle bilinen evinin bahçesinde 25, evinde de 8 kedi ve bir köpeğin bakımını üstlenen Sinan Çalışkanoğlu herkesin bu konuda duyarlı olması gerektiğini söyledi. Yıldız Tilbe’nin sokak hayvanları için attığı ve büyük tepki topladığı “Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin” tweet’ini hatırlatılınca sözünü esirgemedi.

O sözleri hatırladıkça sinirlendiğini dile getiren oyuncu, “Yıldız Tilbe’nin sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine “Hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Ya akıl sağlığı yok ya da kötü niyetli bu sözleri ettiğine göre” dedi.

Sinan Çalışkanoğlu şöyle konuştu;

“Bir insanın sokak hayvanlarıyla kişiselleşmesini anlayamıyorum bence bu bir akıl hastalığı, ya da kötü niyetlilik! Yıldız Tilbe’nin yaptığı ‘O zaman sen de orada durmayacaksın Karabaş, Çomar!’ demek gibi bir şey. Bir insan sokak hayvanıyla kişiselleşebilir mi? Sen akıllısın, o bir hayvan, o zaman ne yapsın insanlar hemen öldürsünler o canlıları. Dediği buna geliyor. Akıl sağlığı yerinde olan biri bunu söyleyemez. O canları bir eşya gibi görüyor, kanım dondu o sözler karşısında. Bir de onu takip eden, sözlerini ciddiye alan bir hayran kitlesi ar, ne demek ‘sokak köpekleri gebersin’ tüylerim diken diken oluyor. Senin bir aklın ve bilincin var, bulduğun çözüm öldürmek midir? Bir süre ruh hastası insan var seni dinleyebilecek, toplu katliam yapacaklar. Şöhreti değil kendini kontrol edemiyor bence. Kendisi kontrol edilebilir bir durumda değil. O an neyin içinde olsa öyle olacak zaten, ‘ben şöhretim bunu yazayım’ değil, o kendini kontrol edemiyor’

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.