Müzikonair Sinan Özen ve Eşinin Duygu Dolu Anları! Kızlarını Ameliyata Böyle Uğurladılar | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Sinan Özen ve Eşinin Duygu Dolu Anları! Kızlarını Ameliyata Böyle Uğurladılar

Ünlü şarkıcı Sinan Özen, geçtiğimiz hafta kızı Neva için takipçilerinden dua istemiş ve duygusal anlar yaşatmıştı.

Sinan Özen ile eşi Burcu Kartal’ın henüz 8 aylık olan kızları Neva, geçirdiği bağırsak rahatsızlığı sebebiyle daha önce 6 kez ameliyat geçirmişti. Duygu dolu anlar yaşayan ünlü çift, kızlarını 7’nci kez ameliyat ettiriyor. Sinan Özen ise “Neva’mızı önce Allah’a sonra 7’nci kez doktorlarımıza emanet ettik” diye konuştu.

İşte Sinan Özen’in açıklaması:

“Maalesef kritik süreç devam ediyor. Rabbimizden tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması. Daha önce sizlerle paylaşmış olduğum gibi Allah’ın bize emaneti kızımız Neva, epey bir zamandan beri ciddi sağlık problemleri yaşamaktadır.

Bu açıklamayı, kızımızın sağlık durumu ile ilgili sizlerden gelen bilgi talebi üzerine yapıyorum. Kızımız Neva’ya 5 gün önce bir ameliyat daha yapıldı. Şu an bu ameliyatın umutla olumlu sonuçlar vermesini bekliyoruz.

Dualarını bizden eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu sıkıntılı günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umuduyla hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum.”

İşte o anlar:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu