MüzikMüzik Haber

Sinan Özen’in Minik Kızı Neva’dan Haber Var!

Şarkıcı Sinan Özen’in 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığı sebebiyle defalarca operasyon geçirmişti. İki gün önce yedinci kez ameliyat olan Neva bebeğin durumuna ilişkin Sinan Özen’den açıklama geldi.

Ünlü şarkıcı, ”Önümüzde ameliyatın olumlu sonuçlarını görebilmeyi umut ettiğimiz on beş günlük bir bekleme sürecimiz var. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de sevenlerimizden dua istiyoruz. ” dedi.

İşte Sinan Özen’in açıklaması;

Bildiğiniz gibi Neva iki gün önce yedinci kez ameliyat oldu. Allah’ın yardımı ve sevenlerimizin duasıyla şükürler olsun başarılı bir ameliyat oldu. Gerçeği söylemek gerekirse bu uzun süreçte yaşananlar psikolojik olarak bizi çok etkiledi.İnanın bu konuyla ilgili bırakın konuşmayı tek bir kelime söylemeye mecalimiz kalmadı. Ama Neva’ya manevi olarak pozitif enerji aktarmak için güçlü olmaya çalışıyoruz.Son ameliyatımız çok başarılı geçti. Doktorlarımız başta olmak üzere Neva’mızın şifa bulması için emeği geçen, dualarıyla bize güç veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde ameliyatın olumlu sonuçlarını görebilmeyi umduğumuz on beş günlük bir bekleme sürecimiz var. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de sevenlerimizden dua istiyoruz. Allah’tan hem kızımız için hem de şifa bekleyen bütün hastalarımız için acil şifalar istiyor, herkese teşekkür ediyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu