GündemSosyal

Snoop Dogg, Web3 Tabanlı Shiller’ın Kurucu Ortağı Oldu

Snoop Dogg, içerik oluşturucuları için"devrim niteliğinde bir canlı yayın platformu olarak tanımlanan Shiller'ın kurucu ortağı oldu. 

Snoop Dogg, içerik oluşturucuları için”devrim niteliğinde bir canlı yayın platformu olarak tanımlanan Shiller’ın kurucu ortağı oldu. Startup’a göre Nisan 2023’te kullanıma sunulacak olan Shiller uygulaması, web3 teknolojisinin en iyilerin” canlı, etkileşimli video ve ses akışıyla birleştiriyor.

Shiller sayesinde SSS’lerde içerik oluşturucuların bir bağlantı aracılığıyla paylaşılabilen etkileşimli canlı video veya sesli şovlar yapmasına izin verilecek. Bu program sunucuları ve topluluk üyeleri, daha sonra gerçek zamanlı sohbet yoluyla sesli programlarda konuşarak ve video şovlarında kamera önünde sunucuya katılarak şovlar içinde etkileşim kurabilecek.

İçeriklerden Para Kazanılabilecek 

Shiller ayrıca şovlara merch & NFT’ler ve “web3 ile ilgili ürünler” eklenebileceğini ve izleyicilerin şov içinde onlarla etkileşime geçebileceğini söylüyor. Shiller’e katılmak isteyen içerik oluşturucuların başvuruda bulunmaları gerekecek ve onaylandıktan sonra içeriklerinden para kazanmak için bir dizi araca erişim elde edecekler. Kitlelerinden itibari para olarak nakde çevrilebilecek ipuçları ve sanal hediyeler alabilirler ve emojiler, sohbet, bölünmüş ekranlar, oylama ve oyunlar aracılığıyla izleyicileriyle etkileşim kurabilirler.

Shiller’in Kurucu Ortağı Snoop Dogg uygulama hakkında şu cümleleri kurdu: “Shiller’ı dünyaya başlatmak için Sam ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum. Bu uygulama, yaratıcıların hayranlarına benzersiz yollarla ulaşmaları ve kendi içeriklerinden para kazanmaları için gerçekten bir platform sağlıyor. Bildiğiniz gibi, her zaman hayranlarımla doğrudan kendi şartlarımla etkileşime geçmek üzereyim ve Shiller bunun için mükemmel”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.