Sosyal

Şoke Eden İddia! Kaan Boşnak İfşa Edildi

Önceki hafta Başak Ceylan Torun ile ani bir evlilik kararı alan Kaan Boşnak ile ilgili bazı iddialar ortaya atıldı. Kaan Boşnak ifşa haberleri sonrası ortalık karıştı.

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubuyla tanınan müzisyen Kaan Boşnak ile ilgili şok eden bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta Başak Ceylan Torun ile ansızın nikah masasına oturan Boşnak, evlilik kararıyla çok konuşulmuştu. Kaan Boşnak’ın ani evliliğinden sonra ortaya atılan iddia görenleri hayrete düşürdü.

Kaan Boşnak’ın Mesajları İfşa Edildi İddiası

Onedio’nun haberine göre ünlü müzisyen ile ilgili Twitter’da Kaan Boşnak Gerçekler ismiyle bir hesap açıldı. Hesap, Kaan Boşnak’ın başka kadınlara attığı mesajları bu hesap aracılığıyla yayınladı. İddialardan bir tanesi de ünlü müzisyenin kadınlara attığı mesajların şu anki eşiyle beraberken attığı yönünde.

İşte Kaan Boşnak’ın bazı kadınlara gönderdiği öne sürülen mesajların ifşası;

Evlilik Sebebini Böyle Açıkladı

Söz konusu ifşaların sosyal medyada yayılması sonrası Kaan Boşnak ve Başak Ceylan’ın evlerinden bir canlı yayın gerçekleştirdi. Başak Ceylan’ın ‘Kaan’a sürekli mesaj atıyordum, cevap vermiyordu bana. Tabi çıplak fotoğraf atıp ‘seni istiyorum’ desem cevap verirdi. Ama ona çıplak fotoğraf atmadığım için evlendik’ sözleri dikkat çekti.

https://twitter.com/i/status/1253771025701093378

İlgili Haber: Kaan Boşnak’tan Hayranlarını Şaşırtan Karar

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/MYFpp
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.