MüzikMüzik Haber

Sokrat St Norm Ender’e Gönderme Mi Yaptı?

Ünlü rapçi Sokrat St, YouTube’ta “Yarının Bilgeleri” kanalında katıldığı “Madalyonun Arka Yüzü” adlı programda diss (gönderme yapma) kültürüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sokrat St’nin yaptığı açıklamalar akıllara Norm Ender’i getirdi.

Susamam şarkısından sonra daha geniş kitlelere ulaşmayı başaran ünlü rapçi Sokrat St, diss kültürüyle ilgili düşüncelerini şu sözlerle aktardı: “Rap müzikte diss atmanın rap’e bir katkısı olmuyor. Negatif bir şeyin bir şeye katkısı olamaz. Bu kültürde bu var, olmalı mı olmamalı mı kısmını tartışmıyorum. Ben yapmıyorum ama bu, temelinde olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Saygı duyuyorum ama ben yapmıyorum.”

Özellikle bu yaz Norm Ender’in Mekanın Sahibi adlı şarkısından sonra müzik dünyasında çok tartışılmaya başlanan başlanan “diss atma” kültürüyle ilgili Sokrat St’nin bu görüşleri Norm Ender’e gönderme yaptığı düşüncesini akıllara getirdi.

İşte O Program:

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.