Müzikonair Soner Sarıkabadayı’dan Mahkemelik Olduğu Edis’e Çağrı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Soner Sarıkabadayı’dan Mahkemelik Olduğu Edis’e Çağrı!

Soner Sarıkabadayı’nın sahibi olduğu PDND Müzik’in Youtube sayfasından yapılan Edis paylaşımı kafaları karıştırdı. Daha önce Edis ile mahkemelik olan PDND Müzik sayfasından Edis fotoğrafı paylaşılması ve ‘Hadi yine gel benim ol’ notunun yazılması dikkatlerden kaçmadı.

Mahkemelik Olmuşlardı

Popçu Edis Görgülü daha önce kendisine imzalatılan ve bilirkişilerin ‘kelepçe gibi sözleşme’ dediği anlaşmayı fesih ettiği iddiasıyla kendisinden bir milyon TL isteyen menajerlik ve yapım şirketiyle davalık olmuştu.

Aynı zamanda PDND Müzik Şirketi’nin sahibi olan Soner Sarıkabadayı, Edis ile aralarındaki sözleşme devam ettiği halde ünlü popçunun başka bir müzik şirketiyle anlaştığını iddia etmiş ve tazminat davası açmıştı. Mahkeme anlaşma şartlarının ağır ve “kelepçe sözleşme” niteliğinde olduğunu belirterek davanın reddine karar vermişti.

Soner Sarıkabadayı Edis’i Yeniden Mi İstiyor?

Tüm bunların ardından Edis ile mahkemelik olan PDND Müzik şirketi bugün Youtube sayfasından Edis’in ‘Benim Ol’ şarkısının sözlerini paylaştı. Edis fotoğrafının üstüne ‘Hadi Yine Gel Benim Ol’ notunun yazılması kafalarda soru işareti oluşturdu. PDND Müzik’in manidar paylaşımı, ”Soner Sarıkabadayı Edis’i yeniden mi şirketinde istiyor?” sorularını beraberinde getirdi.

Soner Sarıkabadayı-Edis Davasında Mahkeme Kararı Belli Oldu

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)