Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik HaberÖzel

Soner Sarıkabayı’nın ‘Tarifi Zor’ Klibiyle İlgili Çarpıcı Detay!

Müzik OnAir Soner Sarıkabadayı’nın geçtiğimiz yaz piyasaya sürdüğü maxi single’ı ‘Boza Boza’ ile ilgili çarpıcı bir detaya ulaştı.

Soner Sarıkabadayı’nın çıkış şarkısının video klibi ‘Boza Boza’ hapishane konseptiyle çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de maxi single’ın ikinci çalışması ‘Tarifi Zor’ da kliplendirildi.

Müzik  OnAir’dan Özcan Beylan’ın haberine göre, Sarıkabadayı’nın geçtiğimiz yaz ilk olarak ‘Tarifi Zor” şarkısını Nihat Odabaşı yönetmenliğinde kliplendirdiği, klibe yaklaşık 70 bin lira masraf yaptığı ancak klibi yayınlamadığı öğrenildi. Klibin neden yayınlanmadığı merak konusu olurken, Coşkun Turgut yönetmenliğinde çekilen ‘Boza Boza’ klibini müzikseverlerle buluşturdu.

Nihat Odabaşı’nın çektiği klibi yayınlamayan Soner Sarıkabadayı, ‘Boza Boza’ şarkısını kliplendirmeyi karar vererek Coşkun Turgut ile çalıştı. Soner Sarıkabadayı, Boza Boza’nın ardından olaylı şarkı ‘Tarifi Zor’un yönetmenliğini de Coşkun Turgut’a emanet etti. Ünlü şarkıcı şarkıyı ikinci defa kliplendirmiş oldu. Soner Sarıkabadayı’nın Nihat Odabaşı tarafından çekilen klibi neden yayınlamadığı ve çöpe attığı merak konusu oldu.

Soner Sarıkabadayı- Boza Boza

Soner Sarıkabadayı- Tarifi Zor

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.