Diğer RöportajlarRöportajlar

Sosyal Medyada İzlenme Rekorları Kıran Fevzi Kaan Müzikonair’e Konuştu: Telefonlar Susmadı!

Son günlerde Sefo'nun "İsabelle" şarkısını kendine has tarzıyla yorumlayan menajerliğini Müzikonair'in yaptığı Fevzi Kaan Türker ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Henüz 7 yaşında olmasına rağmen son günlerin en çok konuşulan ismi olmayı başardı. Sefo’nun “İsabelle” ve “Tutsak” şarkılarını kendine has tarzıyla yorumlayan ve sosyal medyada viral olan Fevzi Kaan Türker ile bir araya geldik. Dün Sefo ile birlikte sahneye çıkan ve düet yapan genç fenomen ile konser sonrasında kısa bir sohbet gerçekleştirdik.

Fevzi Kaan kimdir? Kendini Müzikonair okuyucularına tanıtır mısın?

Adım Fevzi Kaan Türker. 12 yaşındayım. Samsun’un Çarşamba ilçesinde yaşıyorum.

Org ile tanışman nasıl oldu? Org çalmaya ne zaman başladın?

Org çalmaya olan ilgim küçüklüğümden geliyor. Başka çocuklar anne babalarından oyuncak araba falan istiyordu. Bir gün ben de ailemle oyuncak araba almak için oyuncakçıya gittiğimde org, gitar ve sazları gördüm. Annemden org almasını istedim. Pandemi sürecinde orga daha fazla yoğunlaştım. Annemin telefonu ile videolar çekip sosyal medyaya yükledim. Sonra videolarım beğeni almaya başladı. Herkes kendi sayfasında paylaşmaya başladı ve bana olan ilgileri arttı. Güzel bir duygu mutluyum. Telefonlar susmadı.

Okulda öğretmen ve arkadaş çevren nasıl tepki gösterdi?

Öğretmenlerimi ve arkadaşlarımı çok seviyorum. Onlar da beni çok seviyor. Yolda görürken fotoğraf çektirmek istiyorlar.

Sefo ile sahne aldın. Neler hissediyorsun?

Evet. Geçtiğimiz günlerde Sefo abi videolarımı görünce benimle iletişime geçtiler ve konserine davet ettiler. Bugün de bir araya geldik ve düet yaptık. Çok mutluyum. Bana bu imkanı verdiği için kendisine teşekkür ediyorum.

Başka sanatçılardan veya kurumlardan teklif geldi mi?

Tabi teklifler geliyor. Ailem ve menajerim değerlendiriyor.

Ailesi olarak Fevzi’nin erken yaşta bu şöhrete kavuşmasından endişe duyuyor musunuz? (Annesi cevaplandırıyor)

Yani açıkçası var. Her şeyin kontrollü olması gerekiyor. Takip altında olması gerekiyor. Fevzi müziği çok seviyor. Her şeyin kontrollü olması şartıyla bizler her zaman onun yanında ve destekçisi olacağız.

Son olarak neler söylemek istersin Fevzi?

Çok güzel ve mutluluk verici bir duygu. İnşallah her şey gönlümüzce olur. Müziği seviyorum ve org çalmaya devam edeceğim. Yepyeni şarkılarla geliyorum.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.