MüzikMüzik Haber

Sosyete Arabeskçisi Sıla Yıllardır Reddettiği Gazinoda Sahne Aldı

Sosyete arabeskçisi Sıla, uzun yıllardır reddettiği Günay Restoran'da ilk kez sahne aldı. Daha önce içki içilen, tabak, kaşık, çatal seslerinin olduğu mekanda sahne almayacağını söyleyen Sıla, kuralını bozdu.

Sosyete arabeskçisi Sıla, uzun yıllardır reddettiği Günay Restoran’da ilk kez sahne aldı. Daha önce içki içilen, tabak, kaşık, çatal seslerinin olduğu mekanda sahne almayacağını söyleyen Sıla, kuralını bozdu. Ünlü şarkıcı yıllardır reddettiği Günay sahnesine çıkarak büyük şaşkınlık yarattı. Sıla’nın Günay’da sahne alması için araya hatırı sayılır birilerinin mi girdiği yoksa ekonomik sebeplerden mi gazinoda sahne alma kararı aldığı henüz bilinmiyor.

6 Mayıs’ta Ankara Günay Restoran’da sahne alan Sıla, Batsın Bu Dünya şarkısını söyledi. Sıla, 20 Mayıs İstanbul Günay’da yeniden sahnede olacak.

’10 Senedir Konuşuyoruz Günay’la…’

Müzik kariyerinde 16 yılı geride bırakan Sıla, ilk kez bir gazinoda sahne aldı. Sıla Günay’da sahne aldığı için çok mutlu olduğunu da söyledi. Ünlü şarkıcı,  ”Bu akşam için bize ne mutlu. Böyle güzel bir yerde beraberiz. Biz 10 senedir filan konuşuyoruz Günay’la.Bu akşam benim için bir ilk. Çok teşekkür ediyorum Günay ailesine” diye konuştu.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.