EkranSosyal

Söylemezsem Olmaz’dan Ayrılan Seren Serengil’in Yerine Gelen İsim Belli Oldu

Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Seren Serengil'in yerine gelecek üçüncü yorumcunun kim olacağı merak ediliyordu. O isim belli oldu. Seren Serengil'in yerine model Ebru Şancı Öztürk geldi.

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz sunuculardan Seren Serengil, diğer yorumcular ve yapımcı tarafından yaşadığı sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle programdan ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Partneri Arto Dalga ile yaşadığı tartışma sonrası Söylemezsem Olmaz’dan olaylı bir şekilde ayrılan Seren Serengil’in yerine Ebru Şancı Öztürk geldi.

Seren Serengil istifasını, “Uzun zamandır süregelen birtakım olaylarla birlikte her sabah Beyaz TV’de yorumculuğunu yapmakta olduğum ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programdan bu sabah itibarıyla tüm yasal haklarımı saklı tutarak bulunmaktayım. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarımın, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım.” sözleri ile açıklamıştı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.