MüzikMüzik Haber

Sözleriyle Tepki Çeken Coşkun Sabah: “Fakirliği Bana Mı Öğretiyorsunuz?”

Geçtiğimiz günlerde “Parası olmayan beni anlamaz” diyerek tartışmaların fitilini ateşleyen Coşkun Sabah, aldığı eleştirilerden sonra yeni bir açıklama yaptı.

İlgili Haber: Coşkun Sabah’tan Olay Açıklama: “Parası Olmayan Beni Anlamaz”

Coşkun Sabah, en son korona virüsü sebebiyle zarar ettiğini belirterek “Bu süreçte 3 ay geçinebilirim” demişti. Bu sözleri tepki çeken Sabah, sonrasında Kanal D’nin magazin programı 2. Sayfa’ya verdiği röportajda “Benim demek istediğimi çok parası olan, 50-60 milyon cirosu olan anlar. Parası olmayan beni anlamaz” diyerek tartışmaları alevlendirmişti.

Son dönemde yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Sabah, bu kez yaptığı yeni açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

İşte Sabah’ın açıklaması:

“Benim öyle bir söylemim yok. Bir ay önce bağlandık, başımıza bela aldık. Ekonomik olacağız idare edeceğiz. Söylediklerimin yerini değiştirdiler. Gayet samimi bir itirafta bulundum. ‘Üç dört aydan sonra sıkıntılar başlar. Hazıra dağ dayanmaz’ dedim. Benim söylemim bu. Memlekette bu kadar asgari ücretle geçinenler varken sen nasıl böyle konuşursun dediler. Ne alakası var? Fakirliği bana mı öğretiyorsunuz? ‘Parayla işi olmayan beni anlamaz’ diyorum. ‘Parası olmayan beni anlamaz’ diye yazmışlar. Benim maddiyatla alakalı sorunum yok.”

Ünlü sanatçının aynı zamanda gayrimenkul zengini olduğu biliniyor.

https://www.instagram.com/p/CBX7UbvBeAd/

İlgili Haberler:

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.