MüzikMüzik HaberVitrin

Spotify Kalp Butonunu Kaldırıyor!

Spotify, dünya çapında en popüler müzik ve podcast platformu olarak kullanıcılarının memnuniyetini arttırmak için yeni bir özellik sunmaya başladı.

Spotify, dünya çapında en popüler müzik ve podcast platformu olarak kullanıcılarının memnuniyetini arttırmak için yeni bir özellik sunmaya başladı. Yeni özellik, şarkıların çalma listelerine eklenmesini kolaylaştıran bir buton şeklinde kullanıcılara sunuluyor.

Spotify kullanıcıları, müzik ve podcastler üzerinde gezinirken bir kalp butonuna rastlıyor. Bu butona tıkladıklarında, ilgili içerik otomatik olarak “Beğenilen Şarkılar” listelerine ekleniyor. Güncelleme ile birlikte, kalp butonu kaldırılmış ve yerine daha işlevsel bir “+ ” butonu gelecek. Bu buton, şarkı ve podcastlerin daha fazla seçenek sunarak çalma listelerine eklenmesini sağlıyor.

Yeni buton kullanımı oldukça basittir. İlk dokunuşta, yeşil bir tik işareti butonda görünecek ve bu işaret, şarkının “Beğenilen Şarkılar” listesine eklendiğini gösterir. Ancak, tik işaretine dokunduğunuzda, şarkıyı istediğiniz çalma listesine ekleyebilirsiniz.

Spotify’ın bu yeni özelliği şu anda iOS ve Android kullanıcılarına sunuldu. Ancak, dağıtımın tamamlanması için bir süre daha beklemek gerekebilir.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.