MüzikMüzik Haber

Suat Suna: Mutlu İnsanlardan İyi Şarkılar Çıkmaz

Suat Suna, Armağan Çağlayan'ın YouTube'daki 'Dur bi Dinle' programına konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Suat Suna, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki ‘Dur bi Dinle’ programına konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Suat Suna, müzik sektörünün geldiği noktayı eleştirerek şu ifadelere yer verdi: “Mutlu insanlardan iyi şarkılar çıkmaz. Eskiden gerçekten müzik yapılmaya çalışılıyordu. Oturup parçalarımızı kendimiz aranje ediyorduk, canlı olarak performans sergiliyorduk. Şimdi böyle şeyler kalmadı. Ondan sonra diyorlar ki neden gençlerde az yetenekli kişiler çıkıyor? Çünkü teşvik eden şeylerde azalma oldu”

Müzik hayatına nasıl başladığını anlatan Suna, “Müziğe ünlü olayım diye başlamamıştım. Ben şarkılarımı söyleyeyim demiştim sonra buralara geldi. Şimdiye kadar girdiğim bütün challangelerda başarılı oldum. Gerçekten çok çalışıyorum o yüzden böyle oluyor. Hala daha öyleyim. Çalışan başarılı olur” dedi.

Yeni albüm müjdesini de veren sanatçı, “Şimdi benim yeni hazırladığım düet albümüm çıkacak. Albüm çok vaktimi alıyor. Ferhat Göçer ile de olacak. Henüz piyasaya sürmedik. Burdan da ilk kez haberini vermiş olayım” sözlerini kurdu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.