Ana Sayfa » Sosyal » Şubat Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar…

Şubat Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar…

oduller-reklam-banner

Marché Cabaret

İzmir’de kabare hayatını canlandıran mekan, son derece farklı atmosferi ile şehrin uğrak noktalarından. Bu mekanda birbirinden eğlenceli ve etkileyici sahne gösterilerine şahit olabilirsiniz.

Şubat Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar…

Sahne İstanbul
Saatler geceyi vururken, eğlencenin nabzı Etiler Sahne İstanbul’da doruğa ulaşıyor. Yeme – içme ve eğlencenin Etiler’de kalbinin attığı nokta Sahne İstanbul, gece hayatının sıkı takipçilerinin vazgeçilmez cazibe merkezleri arasında yer alıyor.

Şubat Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar…

Madame Tussauds

Dünyanın en ünlü bal mumu heykel müzesi Madame Tussauds’da, tarihi ve kültürel kahramanlar ile geçmişten bugüne sanat, spor ve siyaset dünyasının yaklaşık 60 ünlü ismi yer alıyor. Müzede, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde tarihi bir gezinti yapılırken, Türkiye’den birçok ismin yanı sıra çok sayıda uluslararası müzik, spor ve film yıldızının bal mumu heykellerini görmek mümkün. Müzede tarih ve liderler bölümünde Mustafa Kemal Atatürk, Mimar Sinan, Fatih Sultan Mehmet, müzik bölümünde Zeki Müren, Madonna, Beyonce, MFÖ, Barış Manço, bilim ve kültür bölümünde Mona Lisa, Albert Einstein, Leonardo da Vinci, spor bölümünde Maria Sharapova, Rafael Nadal’ın da aralarında yer aldığı çok sayıda ünlünün heykeli bulunuyor.

BİRDY PERA

Asmalımescit’in ilgi gören adreslerinden Birdy Pera, sıcak ve sevimli atmosferiyle uzun saatler geçirmek isteyeceğiniz bir mekan. Elektronik müzik performansları dinlerken, dekorasyon konseptiyle eski günlere yolculuk yapacaksınız. Özel olarak düşünülmüş ilgi çekici yemekler ve aperitifler için sayısız seçeneği bulabilirsiniz.

Şubat Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar…

KLEİN

Hem restoran hem de gece kulubü konseptiyle İstanbul’un eğlence adreslerinden olan Klein, akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya gelebileceğiniz bir mekan. Hem yemek hem de müzik seremonisinin uzun saatler sürdüğü mekan, menüsüyle de dikkat çekiyor.

Şubat Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar…

 

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir