Survivor Bitti Mi? -
GündemSosyalVitrin

Survivor Bitti Mi?

2023 sezonuna düşük reytingle başlayan Survivor'ın yayından kalkıp kalkmadığı merak ediliyor.

İlk yayın hayatına başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran reality programı Survivor, 2023 sezonunda hayal kırıklığı yaşadı.

Birkaç yıldır daha önceki reyting başarılarını yakalayamayan ekranların fenomen programı Survivor, pandemi döneminde eski başarısına ulaşmıştı. Ancak bu yıl güçlü isimlerle yayın hayatına başlamış olmasına rağmen reytinglerin kurbanı olmaktan kurtulamadı.

TÜM PROGRAMLAR YAYINLARINI DURDURDU

Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası tüm kanallar yayınlarını durdurup sadece vatandaşlar için sahadan canlı haberler paylaştılar. Bu süreçte diziler programlar yayınlanmadı. Survivor da yayına hayatına ara veren programlardan ancak…

PEKİ SURVİVOR DEVAM EDECEK Mİ?

Tekrar yayına girip girmeyeceği ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Murat Ceylan’ın Babala Tv’ye konuk olması da akıllara “Acaba Survivor Bitti Mi?” sorusunu getirdi.  Gözler, Acun Ilıcalı’dan gelecek açıklamaya çevrildi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)