Survivor İle İlgili Çarpıcı İddia: Elemelere Bile Sokulmadılar! -
EkranSosyal

Survivor İle İlgili Çarpıcı İddia: Elemelere Bile Sokulmadılar!

Sosyal medyada Zeliha Deveci isimli bir yarışmacı adayı, Acun Ilıcalı’nın üç ismi Survivor elemelerine bile sokmadan asil kadroya dahil ettiğini öne sürdü.

Survivor 2023 hazırlıkları devam ederken, Acun Ilıcalı da yeni sezonun yarışmacılarını peyder pey açıklıyor.

Bu yıl sosyal medya fenomenlerinin çoğunlukta olduğu kadro hakkında olumlu ve olumsuz yorumlar yapılırken, bazı iddialar da Survivor seçmelerinde ayrımcılık yapıldığı şeklindeydi.

Sosyal medyada Zeliha Deveci isimli bir yarışmacı adayı, Acun Ilıcalı’nın üç ismi Survivor elemelerine bile sokmadan asil kadroya dahil ettiğini öne sürdü. Elemeleri geçemeyen Zeliha Deveci bu isimlerin Aleyna Elibol, Kardelen Kalender ve Gizem Avcı olduğunu öne sürdü.

3 kişinin hiçbir eleme aşamasında olmadığını söyleyen Deveci, ‘Elemelerde yaşanan haksızlığa ses olmak istedim’ sözleriyle paylaşımda bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)