Survivor Reyting Karnesinde Dibi Gördü -
EkranSosyal

Survivor Reyting Karnesinde Dibi Gördü

Acun Medya yapımcılığında TV8 ekranlarında yayınlanan ekranların uzun soluklu yarışma programı Survivor, tarihinin en kötü dönemini yaşıyor. Büyük umutlarla sezona başlayan Survivor, reyting sıralamasında şaşırttı.

Survivor 2023 reytinglerde tam anlamıyla dibi gördü! 15 Ocak’ta büyük ümitlerle yayın hayatına başlayan Survivor 2023 izleyicinin beklentisini ikinci hafta sonunda da karşılayamadı.

Yarışmanın başlangıcı itibariyle 17 yıllık geçmişindeki en düşük reyting oranlarına dün akşam ulaşılırken yarışma AB grubunda 3 izlenme bandının dahi altına düştü ve 11. sırada yer aldı. Yapım ayrıca geçen haftalarda 23.00 sonrası yayınlarında da 30. sıralara kadar gerilemişti.

Geçtiğimiz sezon Ekstra ve Panorama yayınlarıyla reyting tablosunda ilk 10 sıradan kolay kolay ayrılmayan Survivor’ın bu sezonki düşüşünün nedeni ise sosyal medyanın tartışma konularından bir tanesi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)