Tan Taşçı 90’lı Yılları Yeniden Canlandıracak!.. -
MüzikMüzik Haber

Tan Taşçı 90’lı Yılları Yeniden Canlandıracak!..

Türk Pop müziğinin sevilen ismi Tan Taşçı, ‘’Bu Gece De 90’lar’’ adını verdiği yeni konser projesinde 90’lı yılları yeniden canlandırmaya hazırlanıyor…

Kendi besteleri dışında yaptığı Cover’larla da adından sıkça söz ettiren, pop müziğin sevilen ismi Tan Taşçı, 90’lı yılların en önemli şarkılarını seslendireceği yeni konser projesi ile gündemde.

Bir süredir ön çalışmalarını sürdürdüğü, ’’Bu Gece De 90’lar’’ adını verdiği yeni konser projesinde Tan Taşçı, Sezen Aksu’dan Harun Kolçak’a, Fatih Erkoç’tan Barış Manço’ya, 90’lı yılların en önemli seslerinden ölümsüzleşen, kendi kariyerine ilham olmuş şarkıları yeniden seslendiriyor.

KENDİ ÇOCUKLUK FOTOĞRAFI İLE DUYURDU

Proje için özel bir görsel çalışma da hazırlayan Tan Taşçı, bu görsellerde 1990 yılında çekilmiş bir fotoğrafına yer verdi. Sahne tasarımından, şarkıların yeni düzenlemelerine kadar ummalı bir çalışma yürüten sanatçı, seyirciyi adeta bir zaman makinasıyla 90’lı yıllara ışınlamaya hazırlanıyor.

ÖZEL ÇALMA LİSTESİ 

‘’Bu Gece De 90’lar’’ adını verdiği konser projesi için özel bir repertuar hazırlayan Tan Taşçı, bu repertuvarını resmi sosyal medya hesaplarından bir çalma listesi olarak sevenleriyle paylaştı.

‘’Bu Gece De 90’lar’’ gala konseriyle 28 Kasım Salı, İstanbul If Performance Hall Beşiktaş’ta!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)