Tan Taşçı: Fotoğraf İsteği Birini Putlaştırmak Gibi! -
MüzikMüzik Haber

Tan Taşçı: Fotoğraf İsteği Birini Putlaştırmak Gibi!

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, Posta'dan Suna Akyıldız'a konuştu. Tan, hayranlarının fotoğraf isteğini geri çevirmesi hakkında söyledikleri ile dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, Posta’dan Suna Akyıldız’a konuştu. Tan, hayranlarının fotoğraf isteğini geri çevirmesi hakkında söyledikleri ile dikkat çekti.

İçimizde bir koruma sistemimiz var. O da daha çok yardım etmek amaçlı; insanlardan koruma amaçlı değil. Sadece büyük konserlerde bir tıkanıklık olduğunda müdahale ediyorlar. Zaten genelde fotoğraf taleplerini geri çeviriyorum.

Büyük konserlerinde tıkanıklık olduğunda müdahale eden korumalarının olduğunu söyleyen Tan, ”Genelde fotoğraf taleplerini geri çeviriyorum. Fotoğraf çektirmek istiyorum ama ilk hedefim fırından ekmek almak” dedi.

Tan sözlerini şöyle sürdürdü;

Senin gibi, Ahmet, Mehmet gibi. Sabah bakkaldan ekmeğimi kopara kopara yiyerek evime dönmek istiyorum. O anda bir insandan fotoğraf istenir mi? Konserime geliyorsun, ben sana iki saat ruhumdan veriyorum. Sonra yolda ya da konserde gördüğünde fotoğraf çektirmek istemedim diye bana küsemezsin. İş, amacının dışına çıkıyor. Fotoğraf isteği birini putlaştırmak gibi. Sevginin de fazlası zararlı. Bu konuda kendimi dürüst hissediyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)