MüzikMüzik Haber

Tan Taşçı Vegan Kafe Açıyor!

Vegan beslenme biçimini benimseyen yani hayvansal gıdaları hayatından çıkaran Tan Taşçı, 'Vegan Kafe' açmaya karar verdi.

Ünlülerin çoğu gıdalarda GDO haberlerinin çıkmasından sonra ve yoğunlaşan yorucu şehir hayatının verdiği yorgunlukla İstanbul’dan taşınıp sahil kasabalarına göç etmeye başlamıştı. Özlem Tekin, Pınar Aylin, Başak Sayan, Gizem Karaca gibi isimler İstanbul’un gürültülü yaşamını terk edip doğada organik bir hayat sürmeye başladı.

Bir süredir yogayla ilgilenen şarkıcı Tan Taşçı da, doğal yaşama ve spora önem veren ünlülerden. Taşçı, geçen yıl Bodrum Gümüşlük’ten 4 dönüm arazı satın almıştı. 4 dönümlük bu arsanın üzerinde bir ‘vegan kafe’ açmaya hazırlanıyor.

Yaz sezonunda kapılarını açacak mekanında yoga kampları da düzenleyecek. Duyduğuma göre Tan Taşçı aynı yerde bir de stüdyo kurmuş ve hatta “Gayrı” adını verdiği yeni şarkısını da burada hazırlamış.

Haber Kaynağı: HÜRRİYET https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/bodrum-gumuslukten-4-donum-arsa-almisti-42054662

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.