Ana Sayfa » Müzik » Tarık Mengüç Cem Yılmaz İçin O Şarkıyı Söyleyecek

Tarık Mengüç Cem Yılmaz İçin O Şarkıyı Söyleyecek

oduller-reklam-banner

Başarılı sanatçı Tarık Mengüç, 2007 yılında Lakerda albümünde yer alan “Küresel Isınma” şarkısını tekrar yorumlayıp yeni versiyonu ile müzikseverler ile buluşturacak.
Cem Yılmaz’ın “Şarkın heba oldu” sözü üzerine bu şarkıyı tekrar yorumlamaya karar veren Mengüç, bununla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı.
Paylaşımda Cem Yılmaz ile birlikte çektikleri bir videoyu ve fotoğraflarını paylaşan Mengüç,

“Karşımda kendimi gördüm. İçten samimi bir o kadar babacan. Aynı uçakta yolculuk yaptık. Fikirleri ile beni daha da heyecanlandırdı. Esprileri ile beni kırdı geçirdi Cem Yılmaz, özellikle “Bu şarkın heba oldu” deyince bir de şarkıyı okuyunca şaşırdım ve kendisine şu sözü verdim, “senin için stüdyoya giriyorum” ve sözümü tuttum. Aranjör Caner Tepecik ile bu yaz küresel ısınma olmasın. Küresel Isınma çok yakında. Dipnot ertelediğimiz şarkı oda onun akabinde aranjör Tarık İster. Bakalım o nasıl bi şarkı. Bombalar bitmedi, esas sürpriz o bir sırrr” diyerek yeni çalışmalarının müjdesini verdi.
İşte Cem Yılmaz ve Tarık Mengüç’ün o paylaşımları:

Tarık Mengüç Cem Yılmaz İçin O Şarkıyı Söyleyecek Tarık Mengüç Cem Yılmaz İçin O Şarkıyı Söyleyecek Tarık Mengüç Cem Yılmaz İçin O Şarkıyı Söyleyecek

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir