Müzikonair TARKAN, AYSEL GÜREL’İN SANDIĞINDAN ÇIKAN ÜÇ ŞARKIYLA SES GETİRECEK | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

TARKAN, AYSEL GÜREL’İN SANDIĞINDAN ÇIKAN ÜÇ ŞARKIYLA SES GETİRECEK

Megastar Tarkan, son olarak 2010 yılında çıkardığı ‘Adımı Kalbine Yaz’ albümünden sonra, sadece ‘Aysel’, ‘Hatasız Kul Olmaz’ gibi saygı albümlerinde ve İskender Paydaş’ın ‘Hop’ isimli şarkısında müzisyenle düet yaparak yer almıştı.

Mükelliyetçi tavrı sebebiyle 4 yıldır albüm çalışmalarını sürdüren Tarkan’ın imdadına Aysel Gürel yetişti. Tarkan, Aysel Gürel’in içinde gün yüzüne çıkmamış 20 bin şarkı sözü olan sandığından 100 şarkı seçip, saatler süren elemelerden sonra 12 tanesini kızı Müjde Ar’dan almıştı.

Tarkan, yeni albümünde sandıktan çıkan üç şarkıyı seçerek kullanma kararı aldı. Gürel’in ölümünden sonra evine taşınan kişi çöpte bulduğu şarkı sözlerini Tarkan’a iletmiş, Tarkan da Ar’ı arayıp teyit ettikten sonra, “Sevdanın Son Vuruşu” isimli şarkıyı albümünde seslendirmişti.

3 yıl aradan sonra bu şarkıyla çıkış yapan Tarkan için ‘Yeniden doğdu’ yorumları yapılmıştı.

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : info@muzikonair.com onair352013
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)