Müzikonair Tarkan Gülşen İle İlgili Sessizliğini Bozdu: Yapılan Haksızlık Son Bulmalı Hemen! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tarkan Gülşen İle İlgili Sessizliğini Bozdu: Yapılan Haksızlık Son Bulmalı Hemen!

İmam Hatip Liselilere yönelik söylemleri sebebiyle cezaevine giren Gülşen, sosyal medyanın gündeminde. Tarkan, yakın meslektaşı Gülşen ile ilgili konuştu.

Tarkan, yakın meslektaşı Gülşen ile ilgili konuştu. İmam Hatip Liselilere yönelik söylemleri sebebiyle cezaevine giren Gülşen, sosyal medyanın gündeminde. Konuyla ilgili bir görüş de Tarkan’dan geldi. Megastar, ”Gülşen’e yapılan haksızlık son bulmalı ve hemen serbest bırakılmalı” dedi.

İşte Tarkan’ın paylaşımı;

”Tarkan, tanık olduğumuz hukuksuzlukların, adalet sistemimizin ikiyüzlülüğü ve çarpıklığı karşısında her gün biraz daha hayretler içerisinde kalıyoruz. Çocuklara cinsel istismarda bulunanları, kadın katillerini, tecavüzcüleri tutuksuz yargılayan hatta bazen hiç yargılamayıp serbest bırakanlar Gülşen’e gelince hızlıca harekete geçiyor. Yolsuzlukları yapanları, hırsızları, kanunları çiğneyip doğayı katledenleri, hayvanları öldürenleri, dini kendi yobaz düşüncelerine alet edip toplumu kutuplaştıranları görmezden gelen hukuk sistemimiz Gülşen’i bir kalemde tutukluyor.  Gülşen’e yapılan bu haksızlık son bulmalı ve Gülşen hemen serbest bırakılmalı.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu