Müzikonair Tarkan İzmir’in Kurtuluş’u Konserinde ‘Geççek’ Söyledi: Ortalık Yıkıldı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Tarkan İzmir’in Kurtuluş’u Konserinde ‘Geççek’ Söyledi: Ortalık Yıkıldı

Tarkan, bu akşam İzmir'in Kurtuluş'unun 100. yılı olması sebebiyle kutlamalarda sahne aldı. Kordon'da konser veren şarkıcı 'Geççek' şarkısını söyleyince ortalık yıkıldı.

Tarkan, bu akşam İzmir’in Kurtuluş’unun 100. yılı olması sebebiyle kutlamalarda sahne aldı. Konsere binlerce kişi yerinde dinlemeye giderken, YouTube’da da canlı yayınlandı. YouTube’daki canlı yayın 180 binden fazla izleyiciye ulaştı. Ancak telif hakları gereği canlı yayın ilk üç şarkı ile sınırlı tutuldu.

Tarkan, birbirinden hit şarkılarıyla müzikseverlere keyif dolu anlar yaşattı. Megastar’ın sahnede ilk şarkısı ‘Yolla’ olurken, ikinci şarkısı ise ‘Kır Zincirleri’ parçası oldu. Kordonboyu Cumhuriyet Meydanı’nda konser veren Tarkan, ‘Geççek’ şarkısını final şarkısı olarak söyleyince ise ortalık adeta yıkıldı. 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu’nu kutlayan halk hem günün verdiği coşkuyla hem de Tarkan konseriyle coştu.

İşte o görüntüler: 

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)