MüzikMüzik HaberVitrin

Tarkan’dan 1 Mayıs Mesajı: Nereden Geldiğimi Unutmadım….

Megastar Tarkan, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı. Mesajında, "Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum" diyerek kökenlerinden ve zorlu geçmişinden bahsetti.

Megastar Tarkan, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı. Mesajında, “Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum” diyerek kökenlerinden ve zorlu geçmişinden bahsetti. Tarkan, ailesinin Almanya’ya göç ettiği 60’lı yılların sonlarında doğduğunu ve zorlu koşullarda büyüdüğünü belirtti. Çalışarak ve emek vererek geldiği noktayı hiçbir zaman unutmadığını vurgulayan Tarkan, sahici olmayı ve küçük şeylerden mutlu olmayı önemsediğini ifade etti. Mesajında emekçilerin ve işçilerin bayramını kutladı.Tarkan’ın mesajında şu ifadeler yer aldı:

Tarkan, İnstagram

“Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum.

(Ha inanmam öyle sınıflara filan bu arada. Hepimiz aynı geminin yolcularıyız, kimse kimseden üstün değildir benim gözümde, kalbimde).

60’lı yılların sonlarında çalışmak için Almanya’ya giden işçi bir ailenin çocuğuyum.

Zorlu koşullarda var olmaya çalışan kalabalık bir aile içinde büyüdüm ve küçük yaşlarda öğrendim çok çalışarak, emek vererek daha iyi bir geleceğin mümkün olduğunu.

Bugün geldiğim noktaya çok çalışarak geldim.

Bu noktaya nerden geldiğimi de hiç bir zaman unutmadım, unutmam.

Kendime her zaman sahici oldum bu yüzden. Küçük şeylerden mutlu olmayı hep bildim.

Her şeyden önce, iyi insan kalabilmeyi.

İçimden geldi, bu duygularımı paylaşmak istedim sizlerle bu özel günde 🙂

#1mayıs işçi ve emekçi bayramı kutlu olsun”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu