Müzikonair Tarkan’dan Ekrem İmamoğlu’na Destek: Buna neden Olanlara ‘Dur’ Deme Zamanı! | Müzikonair
GündemSosyal

Tarkan’dan Ekrem İmamoğlu’na Destek: Buna neden Olanlara ‘Dur’ Deme Zamanı!

Tarkan, önceki gün Erzurum'da miting esnasında taşlı saldırıya uğrayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek mesajını iletti.

Tarkan, önceki gün Erzurum’da miting esnasında taşlı saldırıya uğrayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek mesajını iletti.

Ünlü şarkıcı Twitter hesabı aracılığıyla “Geçmiş olsun Sayın Ekrem İmamoğlu. Geçmiş olsun Erzurumlu vatandaşlar. Çok yazık. Şimdi bu ayıbı düzeltme, buna neden olanlara ‘dur’ deme zamanı. Tekrar ‘birlik’ olma zamanı” dedi.

Öte yandan Gülşen de Tarkan’ın ardından Ekrem İmamoğlu’na ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti. Sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu ve Erzurum halkına ‘geçmiş olsu’n dileklerini ileten Gülşen, şu sözleri kullandı;”Sayın Ekrem İmamoğlu’na Erzurumlu vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Hepimizin ortak isteği ülkemizde sevgi-saygı, birlik ve beraberlik içinde huzurla yaşamak. Tersi kabul edilemez. Hak ettiğimiz aydınlık, huzur dolu günlere…”

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)