MüzikMüzik Haber

Tayfun Duygulu’dan Deha Bilimlier’e Yanıt: 20 Sene Sonra Nerede Olacağını Düşünsün

Türk pop müziğinin 90'lı yıllardaki önemli isimlerinden Tayfun Duygulu, meslektaşı Deha Bilimlier'in 90'lı yılların popçularının sahnelerde tercih edilmediğine dair açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Türk pop müziğinin 90’lı yıllardaki önemli isimlerinden Tayfun Duygulu, meslektaşı Deha Bilimlier’in 90’lı yılların popçularının sahnelerde tercih edilmediğine dair açıklamalarına sert tepki gösterdi.

90’lara damga vuran Tayfun Duygulu, eşi Bella Duygulu ile birlikte görüntülendi. Deha Bilimlier’in, “Çok ayağa düştü 90’lar. Çok da kötüymüş, bıktım 90’lardan. Çıkan şarkıcılar kalmamış bile. Yaptıkları hatalar herkese örnek olsun… Tayfun falan vardı…” sözleri ve “90’lı yılların popçuları sahnelerde tercih edilmiyor” minvalindeki açıklamalarına yanıt verdi.

Tayfun Duygulu, “20 sene sonra nerede olacağını düşünsün. İnşallah benim olduğum yerde konser veriyor olur. Aranjör mü, besteci mi, söz yazarı mı, yorumcu mu, şarkıcı mı, bunu kimin bana söylediği önemli. O camiaya ayıp ettiğini düşünüyorum.” dedi.

“Siz Deha Bilimlier’i 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?” sorusuna ise, “Önce olsun. Önce olacak ondan sonra bir şey söylenecek. Söylemiş olduğunu kendisine iade etmek lazım” şeklinde cevap verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu