Müzik

Taylor Swift’in Müzikal Serüveni Üniversitede Ders Oldu

Ünlü müzisyen Taylor Swift hakkında New York Üniversitesi'nin Clive Davis Enstitüsü'nde 2022'nin bahar dönemi itibariyle bir ders verilmeye başlandı.

Ünlü müzisyen Taylor Swift hakkında New York Üniversitesi’nin Clive Davis Enstitüsü’nde 2022’nin bahar dönemi itibariyle bir ders verilmeye başlandı.

Rolling Stone dergisinde çalışan gazeteci Brittany Spanos tarafından verilen derste öğrenciler “Swift’in müzisyen, iş insanı, country şarkıcısı ve pop ikonu olarak gelişimini inceleyecek”

Spanos, “10 yıl önce yazmaya başlamamdan bu yana Taylor Swift hakkında haberler yapıyorum. Daha uzun süredir ise onun çok büyük bir hayranıyım. Swiftie uzmanlığımı bir grup zeki öğrenciyle paylaşmak benim için bir onur” dedi.

Derste aynı zamanda telif hakkı gibi konularında ele alınacağı belirtildi. Derse Swift’in kendisinin de davet edildiği ancak henüz bir yanıt vermediği ifade edildi. Öğrencilerin derse büyük ilgi gösterdiği ve uzun bir bekleme listesi oluştuğu aktarıldı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.