Taylor Swift'in Yeni Albümü Spotify'ı Çökertti -
MüzikMüzik Haber

Taylor Swift’in Yeni Albümü Spotify’ı Çökertti

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Taylor Swift'in günlerdir beklenen 10'uncu albümü Midnights piyasaya çıktı. Albüm, Spotify'da bir günde en fazla dinlenen albüm rekorunu kırdı.

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Taylor Swift’in günlerdir beklenen 10’uncu albümü Midnights piyasaya çıktı. Albümün çıkmasının ardından Spotify’a erişim sorunu yaşandı.

Spotify’ın Twitter’da albümü duyurmasının ardından Spotify’da erişim sorunu meydana geldi. Uygulamaya giriş yapamayan kullanıcılar sosyal medya hesaplarında, platformun “İnternet bağlantısı yok” hatası verdiğini paylaştı.

İnternet sitelerindeki kesintileri takip eden Downdetector da 7 bin 899 kullanıcının albüm yayımlandıktan yaklaşık bir saat sonra Spotify’da sorun yaşadığını bildirdiğini aktardı.

Spotify Rekorunu Kırdı

Sorun bir süre sonra Spotify tarafından düzeltildi. Öte yandan albümde yer alan 13 şarkı aynı anda Spotify ‘Global En İyi 50’ listesinin zirvesine yerleşti. 20 şarkılık albüm, Spotify’da bir günde en çok dinlenen albüm rekorunu kırdı.

Spotify, Midnights’ın rekor kırdığını resmi Twitter hesaplarından yayınladıkları “Ve 22 Ekim’de saat gece yarısına bile gelmeden Taylor Swift Spotify tarihinde bir günde en çok dinlenen albüm rekorunu kırdı. Tebrikler @taylorswift13” tweet’i ile duyurdu.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)