Tek Celsede Boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'dan Flaş Karar -
GündemSosyal

Tek Celsede Boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’dan Flaş Karar

Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra barıştı.

Gökhan Çıra iyi haberi sosyal medya hesabı aracılığıyla duyurdu. Anlaşmalı olarak boşanan ve mal paylaşımı yapan eski çift, kısa bir süre önce birlikte görüntülenmişti. İkiliden güzel haber geldi. Gökhan Çıra, ”Şimdi herkes duysun ki biz çok daha güçlüyüz, daha çok yakınız, çünkü biz her şeyi anladık eskisinden daha çok seviyoruz birbirimizi” ifadeleriyle barıştıklarını duyurdu.

Sosyal medya hesabından birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşan Çıra altına şu notu yazdı; ‘Nerde kalmıştık… Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin… Seninle bizi Allah’tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı, yıkamadı da. Çok üzgünüm ki ben sebep oldum bu yaşananlara… Beni kırmayıp bana güvendiğin, bize bir şans daha verdiğin içinde ayrıca teşekkür ediyorum canımın içi… Şimdi herkes duysun ki biz çok daha güçlüyüz, daha çok yakınız, çünkü biz her şeyi anladık eskisinden daha çok seviyoruz birbirimizi… Seni çok seviyorum tek sevdiğim”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)