Müzikonair Teoman: 80’den Sonra Evliliği Düşünmeye Başlarım… | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Teoman: 80’den Sonra Evliliği Düşünmeye Başlarım…

Teoman, "Yıllar çok hızlı geçiyor. 70 yaşında evlilik düşüncesini değiştirdim. Şu an için erken olduğunu düşünüyorum. 80 yaşımı geçtiğimde evliliği düşünmeye başlarım." dedi.

Teoman, Cihangir’de basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 55 yaşındaki şarkıcı, “Yıllar çok hızlı geçiyor. 70 yaşında evlilik düşüncesini değiştirdim. Şu an için erken olduğunu düşünüyorum. 80 yaşımı geçtiğimde evliliği düşünmeye başlarım.” şeklinde konuştu.

Ayrıca, geçtiğimiz aylarda “Ölümden çok korkuyorum” açıklamalarının ardından, yaşlanma hakkında esprili bir şekilde şunları ekledi: “Ayvayı yedik, yaşlanıyoruz. Yıllar çok hızlı geçiyor. Bir yaşa geldikten sonra daha da hızlanıyor. 70 yaş evlilik düşüncesini de değiştirdim. Erken olduğunu düşünüyorum. 80 yaşımı geçtiğimde evliliği düşünmeye başlarım.”

Teoman, 12 yıllık arkadaşlığın ardından fotoğrafçı Ayşe Kaya ile 2012’de evlenmiş ve 2015’te anlaşmalı olarak boşanmıştı. Bu evlilikten Zeyno adında bir kızı bulunuyor.

Ayrıca, sanatçının son albümüne dair şu sözleri de paylaştığı belirtildi: “Beni ne yeni nesil anlayacak ne de eski nesil. Hatamı kabul ediyorum. Benim beklediğimden çok daha fazla kişi yeni albümümü sevdi. Ben çok şaşırdım. Çünkü bu albümü küçük bir kitle ve kendim için yapmıştım. Gençler 2 dakikalık şarkıları seviyorlar. Benim albümümde 13 dakika süren şarkılar bile var. Enteresan bir albüm yapmak istedim, o yüzden böyle yaptım.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu