MüzikMüzik Haber

Teoman: Artık Ticari Albüm Yapmayacağım

2011 yılında müziği bıraktığını resmen açıklayan ve daha sonra müziği bırakamayacağını dile getiren Teoman, ''Artık ticari bir albüm yapmayacağım'' dedi.

2011 yılında müziği bıraktığını resmen açıklayan ve daha sonra müziği bırakamayacağını dile getiren Teoman, ”Artık ticari bir albüm yapmayacağım” dedi.

Teoman Gain Yılbaşı Özel konserinde hayranlarına yeni albümünün müjdesini verdi. Ünlü rockçı, ”Ticari olmayan, olgunluk albümüm” dediği ve nisan ayında çıkarmayı planladığı yeni albümünden birkaç şarkıyı da ilk kez seslendirdi.

Artık Ticari Albüm Yapmayacak

Teoman, ”2011- 2015’te yaptığım iki albüm, ‘sanatta en yüksek yerdeyim’ dediğim çalışmalar değildi. Leonard Cohen, Bob Dylan gibi adamları yeniden kıskanırsam o zaman artistik bir albüm yapabilirim. Artık ticari olarak albüm yapmayacağım.” diye konuştu.

Senaryo Yazıyor

İstediği zaman çıkarabileceği ticari şarkılarının da hazırda olduğunu dile getiren Teoman, geçmişi yeniden sunacağı bir roman ve senaryo yazdığını da kaydetti.

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/OWpXY
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.