GündemSosyal

Teoman Tişört İşine Giriyor: Yakında Satılacak, Gençleri Gözüme Kestirdim!

Harbiye'de sahne alan ünlü rockçı Teoman, üzerinde eski bir fotoğrafının baskısının olduğu tişörtleri satacağını söyledi. Teoman'ın ticari girişimi akıllara soru işareti getirdi.

Harbiye’de sahne alan ünlü rockçı Teoman, üzerinde eski bir fotoğrafının baskısının olduğu tişörtleri satacağını söyledi.

Teoman, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen N Kolay Harbiye Açık Hava konserlerinin açılışını yaptı. Ünlü şarkıcı “Kariyerimin 26’ncı senesinde tişört yaptırmak aklıma geldi. Yakında satılacak bunlar. Gençleri gözüme kestirdim, tişörte de gençlik fotoğrafımı koydum. Gençlere gitsin istiyorum” diye konuştu.

Teoman’ın ticari amaçlı olarak tişört satışı yapacağı hayranlarını şaşırtırken, akıllara elde edilecek gelirin bağışlanıp, bağışlanmayacağı geldi. Gençleri gözüne kestirdiğini söyleyen Teoman, tişört işinden kazanacağı geliri nasıl değerlendireceğini söylemese de ünlü sanatçı hakkında ”Maddi sıkıntılar mı yaşıyor?” sorusu akıllara geldi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.