MüzikMüzik HaberVitrin

Trendyol’un Megastar’ın İkinci Reklam Filmini Yayınladı

Trendyol'un, Megastar Tarkan ile çektiği ikinci reklam filmi yayınlandı.

Trendyol’la astronomik bir rakama reklam anlaşması yapan Tarkan’ın ikinci reklam filmi yayınlandı. Tarkan’ın bir bağlama ustası ile sohbetiyle başlayan ve e-ticaret platformunun gece gündüz çalışan esnaf, KOBİ ve üreticilerin her zaman yanında olduğu vurgusunun yapıldığı filmde Tarkan, Aşık Veysel’in ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’ şarkısını seslendirdi.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Megastar Tarkan ile birlikte çektiği ikinci reklam filmini yayınlandı. E-ticaret platformunun hayalleri için var gücüyle çalışan 260 binden fazla iş ortağına verdiği desteği vurgulayan film, Tarkan’ın uzaktan duyduğu müzik sesini takip ederek bir bağlama dükkanına girmesiyle başlıyor.

E-ticaret platformunda satış yapan esnaf ve KOBİ’lerden kesitlere yer verilen filmde Tarkan, bağlama ustasıyla birlikte ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’ türküsünü söylüyor ve e-ticaret platformunun her zaman iş ortaklarının yanında olduğu mesajı veriliyor. Filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleşti ve 3 günde tamamlandı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.