MüzikMüzik Haber

TTBP Platformu Başkanı Özgür Aybaş: Yüzyılın En Büyük Müzik Festivallerine Hazır Olun!

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, müzik festivalleri ve konserler için firmalar ile görüştüklerini ancak sponsor olmak için alkol reklamları yasağının kalkmasını beklediklerini söyledi.

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, müzik festivalleri ve konserler için firmalar ile görüştüklerini ancak sponsor olmak için alkol reklamları yasağının kalkmasını beklediklerini söyledi. 14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasına işaret eden Özgür Aybaş, ”14 Mayıs’tan sonra yüzyılın en büyük müzik festivallerine hazır olun gençler” ifadelerine yer verdi.

Özgür Aybaş şu sözleri kaydetti;

Müzik festivalleri Konserler için birçok firma ile zaman zaman görüşmelerimiz ve sohbetlerimiz oldu. Sponsor olmak için iktidarın değişmesi gerektiğini Alkol reklamları yasağının kalkması için bizlerde seçimi bekliyoruz dediler. 14 Mayıstan sonra Yüzyılın en büyük müzik festivallerine hazır olun gençler.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.