Müzikonair Tuğba Ekinci: Güneşlenirken Keşfedildim | Müzikonair
GündemSosyal

Tuğba Ekinci: Güneşlenirken Keşfedildim

Tuğba Ekinci, Gökay Kalaycıoğlu'nun YouTube'daki 'Haber Bahane' programına konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Tuğba Ekinci, Gökay Kalaycıoğlu’nun YouTube’daki ‘Haber Bahane’ programına konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Müzikten önce oyunculuk hayatına nasıl başladığını anlatan Tuğba Ekinci, “Ben oyuncu oldum önce, oyunculuğa da şöyle kapak attım. Güneşlenirken Osman Sınav keşfetti. Ben daha 22 yaşında falanım. Osman Sınav’ın da tercihiydi sıfırları keşfetmek. Orayı kiralamışlar bir sezon, çekim için. Kendileri ajanstan bir kızla anlaşmışlar oyuncu vasfında ama memnun kalmamışlar. Osman Bey de beni ortalıkta görüyor. Yanımıza geldi. Ben o zamanlar bir gruplayım. Geldi ‘Yapabilir misiniz Tuğba Hanım, sizi uzaktan gördük’ dedi. Öyle başladı yani” dedi.

Müzik kariyerinde birçok önemli isimle çalıştığını belirten Ekinci, “O Şimdi Asker şarkısının bestecisi Yalçın Polat’la tanıştık. Müzik kariyerim de bu karşılaşmayla başladı” cümlelerini kurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)