Müzikonair Tuğba Ekinci, Konya’daki Hayvan Vahşeti Sonrası Belediye Başkanı’na Seslendi: Seni Bulucam | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Tuğba Ekinci, Konya’daki Hayvan Vahşeti Sonrası Belediye Başkanı’na Seslendi: Seni Bulucam

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışan bir görevlinin bir köpeğe vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen görüntüler yayılmıştı. Bu duruma sosyal medya üzerinde birçok sanatçıdan tepki geldi. Tuğba Ekinci de çektiği video ile Belediye Başkanı'na tepkisini dile getirdi. 

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışan bir görevlinin bir köpeğe vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen görüntüler yayılmıştı. Bu duruma sosyal medya üzerinde birçok sanatçıdan tepki geldi. Tuğba Ekinci de çektiği video ile Belediye Başkanı’na tepkisini dile getirdi.

Tuğba Ekinci, videoda Konya Belediye Başkanı’na seslenerek şu ifadelere verdi: “Uğur İbrahim Altay, Konya Belediye Başkanı. Sen hayırdır? Herkes sana gereken cevabı verdi de ben seni özellikle bulucam. Burdan delikanlılık yapmak istemiyorum. Seninle sonuna kadar varım. İstersen hapis cezası, istersen her şey”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)